AİLE DİZİMİ ve ÇÖP KUTUSU

Gün boyunca evdeydiniz..

Biraz temizlik yaptınız, biraz da etrafı topladınız..

Bir süredir aklınızda olan ama elinizin bir türlü değmediği kenara atılmışları elediniz. Eski evraklar, karalanmış notlar, adı tükenmez olduğu halde tükenip yazmaz hal alan kalemler, şeker kağıtları, çiklet kutuları, belki kullanmayı unuttuğunuz ve artık tarihi geçtiği için kurumuş ojeler, rujlar, rimeller…Kapıya bırakılmış evlere servis yapan lokantaların tanıtım menüleri, buzdolabının rafında miladı dolmuş olan ilaç kutuları..

Nasıl da torba torba çöp çıktı size. Bilmeden, işe yaramaz hal alan ve artık çöp olan bu artıklarla mı yaşıyordunuz evinizde ? Ama şimdi onlar artık çöpte.. Ya o çöp kutusu nerede? Hala evinizde mi ? Çöpe atmış olsanız bile hala evinizin içindeyse bu çöp kutusu ve dışarı çıkarmadıysanız onlar hala evinizin içinde…

”DEĞİŞİM İÇİN HAZIRIM” dediğiniz halde, kendinizle yüzleştiklerinizde bir arınma yapmıyorsanız, affedip bağışlamıyorsanız, özgürleşip bağımlılıklarınızdan kurtulmuyorsanız içi çöp dolu ama bir türlü dışarı çıkmadan hala evin içinde kalan çöp kutusu misali GEREKSİZ BİRİKMİŞLERLE yaşıyorsunuz demektir..

 

O halde AİLE DİZİMİ ile çöplerinizi dışarı atmanın artık  tam zamanı …

Bize ulaşın, çöpleri birlikte imha edelim : meldatuncel@gmail.com

https://www.facebook.com/meldatuncel

 

Sevgiler

Melda Tunçel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir